دریافت تست خون از بازیکنان لیگ رجحان، از فیفا کسب اعتبار می شود

به گزارش وبلاگ نصرت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، زهره هراتیان رئیس مرکز ارزیابی های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران درباره حضور خود در مجمع جهانی فیفا، ضمن بیان مطلب فوق گفت: مجمع جهانی فیفا در روزهای 28 و 29 می (7 تا 8 خردادماه) در زوریخ برگزار می شود. در این نشست درباره چگونگی و پیرامون علل پیشرفت پزشکی فو تبا ل، فعالیت های اجرا شده در سال گذشته و استانداردهای پزشکی در ایران گزارش کاملی را ارائه خواهم داد.

دریافت تست خون از بازیکنان لیگ رجحان، از فیفا کسب اعتبار می شود

وی در ادامه افزود: به دلیل عملکرد خوبی که ایران در زمینه پزشکی در فوتبال آسیا داشته، قرار است در این مجمع از دستاوردهای پزشکی فدراسیون فوتبال ایران به همراه فدراسیون های آلمان و کانادا تقدیر شود. تمام تلاشم بر این است در این مجمع از فیفا برای تکمیل ساختمان پزشکی فوتبال این اعتبار جذب کنم تا در زمان مقرر، مراحل ساخت آن به خاتمه رسیده باشد.

رئیس مرکز ارزیابی های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران افزود: روز دوم این مجمع مربوط به انتخابات و تعیین رئیس جدید فیفا است که این جلسه با حضور سپ بلاتر و روسای فدراسیون های فوتبال تمامی کشورها روز جمعه هشتم خردادماه برگزار خواهد شد.

هراتیان در خاتمه گفت: در حاشیه این مجمع قصد داریم نشستی را با مسئولان فیفا در زمینه تست خون از بازیکنان در فصل آینده لیگ برتر انجام دهیم. البته انجام تست خون از بازیکنان فو تبا ل برای اولین بار در ر قابتهای جا م جها نی برزیل 2014 انجام شد و فیفا برای جلوگیری از دوپینگ، از تمام بازیکنان کشورهای شرکت کننده پیش از شروع این جام، تست خون گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دریافت تست خون از بازیکنان لیگ رجحان، از فیفا کسب اعتبار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت تست خون از بازیکنان لیگ رجحان، از فیفا کسب اعتبار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید