گلستان قهرمان مچ اندازی باشگاه های کشور شد

به گزارش وبلاگ نصرت، وحید اسدیان در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن اشاره به نتایج تیمی بیست و یکمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور که به میزبانی شاهرود برگزار گردید، بیان نمود: در بخش تیمی چپ دست ها گلستان اول، اصفهان دوم و تهران سوم شدند همچنین در بخش راست دست ها نیز گلستان مقام اول را کسب کرد و پس از آن تهران و اصفهان در صندلی های دوم و سوم ایستادند.

گلستان قهرمان مچ اندازی باشگاه های کشور شد

وی اضافه کرد: به این ترتیب در بخش کلی مسابقات تیم گلستان به مقام اول تمام رشته ها رسید و تیم های اصفهان و تهران مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت پرورش اندام شاهرود با بیان اینکه این مسابقات برای بیست و یکمین بار در کشور و نخستین بار در شاهرود برگزار گردید، تاکید نمود: 27 تیم در این مسابقات حضور داشتند که از استان های مختلف ایران اسلامی بودند.

اسدیان با بیان اینکه بیش از 600 نفر در این رقابت های سه روزه با هم زورآزمایی کردند، اعلام کرد: 330 نفر در بخش راست دست ها و 300 نفر در بخش چپ دست ها با هم رقابت کردند که در نهایت گلستان پیروز به کسب مقام اول در هر دو بخش شد.

وی با بیان اینکه گلستان مهد مچ اندازی کشور است، اعلام کرد: در شاهرود رقابت مچ اندازی پیشرفت خوبی داشته و ما امیدواریم این میزبانی بتواند در ایجاد انگیزه و همچنین اشتیاق بین علاقمندان به این رشته ورزشی، مفید واقع گردد.

رئیس هیئت پرورش اندام شاهرود درباره نتایج کلی رقابت ها در بخش های مختلف نیز، گفت: در بخش چپ دست ها و در قسمت بزرگسالان گلستان، تهران، خراسان رضوی، در بخش معلولان خوزستان البرز و فارس، در بخش امیدها گلستان، اصفهان و آذربایجان، در بخش جوانان گلستان، تهران و مازندران و در بخش پیشکسوتان اصفهان، تهران و گلستان رتبه های برتر را کسب کردند.

اسدیان گفت: در بخش راست دست ها و در بخش بزرگسالان، گلستان، آذربایجان شرقی و اصفهان، در بخش معلولان خوزستان، البرز و تهران در بخش امیدها، گلستان خراسان رضوی و اصفهان، در بخش جوانان، تهران، گلستان و خراسان رضوی و در بخش پیشکسوتان تهران، اصفهان و گلستان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در مجموع گلستان با 458 امتیاز، اصفهان با 274 امتیاز و تهران با 253 امتیاز اول تا سوم شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گلستان قهرمان مچ اندازی باشگاه های کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلستان قهرمان مچ اندازی باشگاه های کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید