گل محمدی: جو استادیوم خیلی سنگین بود و عدالت رعایت نشد

به گزارش وبلاگ نصرت، یحیی گل محمدی بعد از شکست تیمش مقابل نساجی می گوید: ما هم در نیمه اول و هم نیمه دوم بازی خوبی کردیم ولی متاسفانه از موقعیت ها خوب استفاده نکردیم. از بدشانسی توپ های ما داخل چارچوب نمی رفت، برد در بازی مقابل نساجی هدف اصلی ما بود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. به تیم فوتبال نساجی هم تبریک می گویم ولی بازی کاملا یک طرفه بود و در هر دو نیمه سرتر از حریف بودیم. شوتی هم که گل شد تنها توپی بود که روی دروازه ما بود و عدالت فوتبال رعایت نشد و حق ما باخت نبود.

گل محمدی: جو استادیوم خیلی سنگین بود و عدالت رعایت نشد

او در مورد شرایط پدیده در نیم فصل دوم اینطور شرح می دهد: شرایط دو نیم فصل خیلی متفاوت است، قطعا تیم ها تغییرات دارند و همین موضوع کار را در نیم فصل دوم سخت تر می نماید. در نیم فصل اول هجومی تر بازی می کردیم و پاس های بیشتری می دادیم. البته در بازی با نساجی ما بدزمانی گل خوردیم و سیستم دفاعی حریف بعد از آن گل بیشتر شد. نمی گردد نساجی نیم فصل اول و دوم را با هم قیاس کنیم چون مربی این تیم تغییر نموده و شرایط آنها هم عوض شده است. تمرکز دفاعی نساجی در این بازی خیلی بیشتر بود و توپ هایی که ما می زدیم در چارچوب نبود.

گل محمدی در مورد نقش تماشاگران نساجی در بردهای این تیم معتقد است: جو بازی خیلی سنگین بود، وطنی یک ورزشگاه کوچک است و کار همه تیم ها برای برد در قائمشهر سخت است، فکر می کنم نساجی در اینجا فقط یک بار باخته بود ولی با وجود این سختی ها در این بازی خوب کار کردیم و فقط در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم.

سرمربی پدیده اشاره ای به دیدارهای آینده تیمش دارد: کار ما خیلی سخت شد، ما باد استقلال و سپاهان را ببریم و برای ماندن در کورس و دریافت سهیمه حتما باید این بازی ها را ببریم.در مجموع فکر می کنم کار ما خیلی سخت شده است.

او در باره نوع بازی تیمش اینطور شرح می دهد: نوع بازی ما به شکلی است که تیم ها را وادار می کنیم که دفاع نمایند.شاید مالکیت بازی امروز 70 به 30 به نفع ما بود و همانطور که گفتم حقمان باخت نبود.

گل محمدی در مورد اینکه چرا شاکری با توجه به عملکرد در بازی قبل در این دیدار نیمکت نشین شده بود، می گوید:شما بازی قبلی را دیدید یا نه؟ اصلا شاکری در بازی قبل بازی نکرد! همه فوراردهای ما خوب هستند و همه در یک سطح هستند.

پدیده مشهد با باخت این بازی در هفته بیست و ششم و مقابل نساجی عملاً شانس قهرمانی را از دست داد و این تیم باید برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا در بازیهای آینده، با برد زمین را ترک کند. گل محمدی امیدوار است با کسب سهمیه همچنان جایگاهش در پدیده محکم باشد.

2-450

منبع: ایران ورزشی

به "گل محمدی: جو استادیوم خیلی سنگین بود و عدالت رعایت نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: جو استادیوم خیلی سنگین بود و عدالت رعایت نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید