یک کشتی بزرگ گردشگری در بوشهر پهلو گرفت

به گزارش وبلاگ نصرت، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان بوشهر از کشتی مسافربری و تفریحی گرندفری بازدید کردند .

یک کشتی بزرگ گردشگری در بوشهر پهلو گرفت

به گزارش وبلاگ نصرت به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر، محمدحسین ارسطوزاده سرپرست اداره کل میراث فرهنگی بوشهر درباره این کشتی گفت: کشتی گرندفری ساخت فرانسه است که با رایزنی های انجام شده در جهت توسعه روابط تجاری و گردشگری با کشور قطر راستا ترددی دریایی در این راستا راه اندازی خواهد شد .

ارسطوزاده ادامه داد: این کشتی ظرفیت مسافری 1700 نفر برای راستاهای کوتاه را دارد و در راستاهای طولانی 870 ظرفیت این کشتی است.

او اضافه کرد: همچنین 512 تخت اقامتی و سالن های نمایش، کافی شاپ، رستوران، سالن کنفرانس و سالن ورزشی در این کشتی تعبیه شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی بوشهر همچنین به ظرفیت باربری این کشتی اشاره نمود و گفت: این کشتی ظرفیت گنجایش 700 خودرو را دارد و همچنین سالن های باربری آن می تواند همزمان 42 کانتینر را بارگیری کند.

ارسطو زاده توضیح داد: راه توسعه گردشگری در استان بوشهر، استفاده از پتانسیل خوب دریاست که در این سال ها مغفول واقع شده است و باید در این راستا کوشش کنیم و این را بعنوان اولویت خود قرار دهیم.

او خاطر نشان کرد:دریا نعمت بزرگی است که استان بوشهر با بیشترین هم مرزی با خلیج فارس می تواند دروازه توسعه گردشگری در سطح کشور باشد و این مهم با همت همه دستگاه های اجرایی و سازمان ها حاصل می گردد.

منبع: میراث آریا

به "یک کشتی بزرگ گردشگری در بوشهر پهلو گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کشتی بزرگ گردشگری در بوشهر پهلو گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید