10 باغ ژاپنی شگفت انگیز

به گزارش وبلاگ نصرت، طراحی یک باغ ژاپنی در نظر گرفته می‌شود . آن‌ها به فکر مدیتیشن هستند ، و واقعا ً یک تجربه معنوی را ارائه می‌دهند . فقط یک قدم زدن ساده از میان باغ آرام ، باعث می‌شود که یک حس هیجان‌انگیز و برانگیخته شود . این ده باغ زیبای ژاپنی را که بهترین مکان‌ها در دنیا هستند را بررسی کنید .

10 باغ ژاپنی شگفت انگیز

10. تمپل - جی Ryoan ، کیوتو ، ژاپن
مشهورترین باغ ذن ، که از 15 سنگ ساخته‌شده روی ریگ ساخته شده‌است . باغ‌های سنگی به تمرکز در طول مدیتیشن روی معنای واقعی زندگی کمک می‌کنند . باغ Ryoan در سال 1450 تاسیس شده‌است و واقعا ً یک پناه‌گاه زیبا و صلح‌آمیز است .
چرا به آنجا بروی ؟
باغ و معبد را کاوش کنید که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت و محافظت می‌شود . جان کیج " اثر معروف خود را بعد از این باغ نامگذاری کرده‌است .
9. Shugakuin Rikyu Imperial Imperial ، کیوتو ، Japana
ویلای بزرگ امپراتوری بر روی تپه بنا شده‌است ، بنابراین مناظر panoramic شگفت‌انگیز به شهر از بالا باز می‌شوند . با باغ‌های شگفت‌انگیز و walkaways ، ponds آرام و خود ویلای محصور شده‌است .
چرا به آنجا بروی ؟
منطقه را در یک تور راهنما کاوش کنید - در حقیقت حتی اگر به طور مستقل پرسه بزنید ، از آن استفاده کنید ، زیرا این یک ویژگی سلطنتی رسمی است .
8. اندرسون باغ‌های ژاپنی ، Rockford ، ایلینویز ، آمریکا
که در سال 1978 توسط جان افتتاح شد . اندرسون که پس از سفر به ژاپن و حتی باغ میوه پورتلند که در زیر این لیست قرار دارد اله‌ام گرفته شده‌است . نکته جالب در مورد آن این است که باغ ژاپنی در محوطه باغ قرن سیزدهم یافت می‌شود .
چرا به آنجا بروی ؟
نه تنها یک طراحی بی‌عیب و نقص و walkaways عالی ، بلکه انواع مختلفی از ماهی‌ها و بسیاری از اردک‌ها و اردک‌ها نیز وجود دارد .
7. خانه و باغ ژاپنی ، پارک Fairmount غربی ، فیلادلفیا ، آمریکا
این باغ تاریخ و فرهنگ ژاپنی را در آمریکا منعکس می‌کند . این پارک در میان مناظر زیبا ، حوضچه‌های آرام و خانه سنتی ژاپن ، در طول سال به چندین رویداد و برنامه‌های متعددی می‌بالد .
چرا به آنجا بروی ؟
یکی از بهترین باغ‌های ژاپنی در آمریکا محسوب می‌شود . بروید و برخی نمایش‌های سنتی و اجراهای نگهداری شده در خانه را ببینید .
6. Koraku ، Okayama ، ژاپن
یکی از سه باغ‌های بزرگ ژاپن همراه با Kenroku در سال 1700 احداث شد . این باغ که در ساحل رودخانه Aashi تاسیس شده‌است ، هم اکنون دارای مناظر زیبا و مناظر چای ، تپه‌ها ، استخرها و نهرها است .
چرا به آنجا بروی ؟
زمانی که در این منطقه وجود دارد ، باید جاذبه را ببیند . بعد از این که همه باغ در میان محبوب‌ترین و مشهورترین باغ ژاپن قرار دارد .
5. پور تلند در پورتلند ، پورتلند ، اورگون ، آمریکا
این باغ در سال 1967 بازگشایی شد و توسط پروفسور Takuma Tono طراحی شد . هم اکنون اغلب به عنوان بهترین باغ ژاپنی در خارج از کشور یاد می‌شود . آن از پنج بخش متمایز ساخته شده‌است . با این حال ، پس از اینکه تصاویر به صورت ویروسی در آمدند ، درخت‌های تنومند افرا ، قلب سراسر جهان را فتح کردند .
چرا به آنجا بروی ؟
باغ مطلقا ً تلوتلوخوران ، طراحی بی‌عیب و نقص و انواع گیاهان ، راه‌ها و جزییات است .
4. باغ Rikugien ، توکیو ، ژاپن
این شهر در سال 1700 ساخته‌شده و به نام " Six گاردن" ساخته شده‌است که بهترین و زیباترین و زیباترین آن‌ها در پایتخت محسوب می‌شود . نام آن به این واقعیت اشاره دارد که آن صحنه‌ها را از اشعار مشهور ژاپنی تولید می‌کند . آن یک استخر بزرگ است ، احاطه شده از تپه‌ها و یک تار رد ، که کل پارک را احاطه کرده‌است .
چرا به آنجا بروی ؟
در شلوغ‌ترین شهر دنیا یک getaway آرام پیدا کنید . درختان افرا متعددی هر پاییز باغ را به شاخ و برگ‌های رنگی پوشش می‌دهند .
3. موزه هنر ، Yasugi ، ژاپن
باغی در اطراف موزه وجود دارد که مجموعه‌ای عظیم از هنر مدرن ژاپنی را در بر می‌گیرد . با این حال ، باغ توجه زیادی را به خود جلب می‌کند و اغلب به عنوان بهترین باغ ژاپنی توسط مجلات باغبانی مختلف اهدا می‌شود .
چرا به آنجا بروی ؟
با رفتن به آنجا دو بار برنده خواهید شد - پارک زیبای پارک و همچنین کلکسیون هنر را کاوش کنید .
2. Kairaku ، Mito ، ژاپن
یکی دیگر از سه باغ‌های بزرگ گروه ژاپن ، که در 1841 ایجاد شد و به عنوان نسبتا ً جوان در نظر گرفته شد . آن همیشه برای عموم باز است ، بر خلاف دو طرف خود .
این ستاره صدها شکوفه گیلاس از رنگ‌های مختلف دارد که شکوفه دادن در بهار و ایجاد یک چشم‌انداز شگرف را آغاز می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
باغ زیبا دارای اهمیت تاریخی و فرهنگی در کشور است . همچنین در بهار ، وقتی sakuras شروع به شکوفا شدن می‌کند ، زیبا می‌شود .
1. Kenroku ، Kanazawa ، ژاپن
در سال 1620 میلادی تاسیس شد و به عنوان زیباترین باغ‌های خصوصی شناخته شد . آن به قدیمی‌ترین چشمه در کشور ، یک خانه چایی با قرن 18 ، ، پل‌ها و دیگر ویژگی‌های اصلی می‌بالد .
چرا به آنجا بروی ؟
یک نمونه واقعا ً زیبا از باغبانی ژاپنی . این پارک بهترین مکان‌ها برای پیاده‌روی آرام در منطقه است .

به "10 باغ ژاپنی شگفت انگیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 باغ ژاپنی شگفت انگیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید