40 مدیر بازنشسته از شهرداری می روند، پیش بینی جایگزین ها گردیده است

به گزارش وبلاگ نصرت، ابراهیم شیخ در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص اینکه با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان چند مدیر از شهرداری می روند، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل مشاغل دولتی و نهادهای عمومی می گردد و بر اساس قانون و در مهلت مشخص گردیده نیز مدیرانی که بر اساس آن دیگر نمی توانند در شهرداری کار نمایند، از شهرداری جدا می شوند.

40 مدیر بازنشسته از شهرداری می روند، پیش بینی جایگزین ها گردیده است

وی ادامه داد: بر اساس آنالیز های انجام گردیده دقیقاً 40 نفر از مدیران از مجموعه شهرداری خداحافظی می نمایند اما افرادی که هنوز حکم بازنشستگی آنها صادر نگردیده، سنوات خدمتشان پر گردیده است مشمول قانون دیگری می شوند.

شیخ در پاسخ به این پرسش که آیا حضور مدیری که سنوات خدمتش پر گردیده اما هنوز بازنشسته نیست نوعی تخلف محسوب نمی گردد؟ گفت: مدیران بر اساس احتیاج مجموعه می توانند حضور خود را تمدید نمایند اما تاکید می کنم قانونی که ابلاغ گردیده مشمول این افراد نمی گردد.

وی در خصوص اینکه آیا برای جایگزینی این مدیران بازنشسته چاره ای اندیشیده گردیده؟ گفت: هر نظام هوشمند منابع انسانی برای این قانون چاره اندیشی می نماید و هنگامی که از ماه ها قبل زمانی که این طرح در دستور کار مجلس نهاده شد، ما لیست کامل افرادی که مشمول قانون در شهرداری می شوند را احصاء نموده، در اختیار شهردار قرار دادیم و تدابیر لازم برای جایگزینی اندیشیده شد. همچنین موضوع شهردار تهران شرایط خاص خود را دارد که شورا در خصوص آن تصمیم گیری می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "40 مدیر بازنشسته از شهرداری می روند، پیش بینی جایگزین ها گردیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "40 مدیر بازنشسته از شهرداری می روند، پیش بینی جایگزین ها گردیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید