50 میلیون شغل مسافرتی و جهانگردی در خطر نابودی پس از گسترش کرونا

به گزارش وبلاگ نصرت، طبق آمار سازمان جهانی گردشگری ویروس کورونا می تواند تا 25 درصد بر روی مسافرت های بین المللی در سال 2020 تأثیر منفی بگذارد و این می تواند به کاهش 12 تا 14 درصدی مشاغل مربوط به صنعت گردشگری منجر گردد.

50 میلیون شغل مسافرتی و جهانگردی در خطر نابودی پس از گسترش کرونا

وبلاگ نصرت - طبق اعلام سازمان دنیای مسافرت و دنیاگردی (WTTC)، تا به امروز 50 میلیون شغل در بخش سفر و دنیاگردی به دلیل همه گیر شدن دنیای ویروس کورونا در معرض خطر هستند و هشدار داده است که این فرایند می تواند باعث کاهش شغل و زمین گیر شدن هواپیما های مسافری گردد.

آخرین آمار این سازمان ، که نمایانگر آمار بخش خصوصی مسافرتی و دنیاگردی دنیای است، نشان می دهد که سفرهای دنیای در سال 2020 تا 25 درصد کاهش خواهند داشت.

گلوریا گوارا، رئیس و مدیرعامل سازمان دنیای گردشگری، گفته است که آمار این سازمان تأثیر شدید شیوع بیماری کورونا در بخش سفر و دنیاگردی را نشان می دهد که با تحلیل های صورت گرفته، اکنون تعیین شده است که تا 50 میلیون شغل در سطح دنیا در معرض خطر هستند.

شیوع کرونا به وضوح تهدید قابل توجهی است برای صنعت گردشگری، چه برای شاغلین در داخل آن، و چه کسانی که مایل به سفر هستند. صنعت گردشگری قدرت غلبه بر این چالش را دارد و با انجام کلیه اقدامات لازم برای مقابله با کرونا و نگرانی قابل فهم پیرامون آن، قوی تر و قوی تر ظاهر خواهد شد.

منبع : دیلی میل

منبع: چمدان

به "50 میلیون شغل مسافرتی و جهانگردی در خطر نابودی پس از گسترش کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 میلیون شغل مسافرتی و جهانگردی در خطر نابودی پس از گسترش کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید