سلامتی و پزشکی

چگونه به کمک گوشی های هوشمند، بهداشت روانی مان را ارتقا دهیم؟

گوشی های هوشمند بخشی جدانشدنی از ما شده اند. ما به یاری آنها با مردم تماس می گیریم و افکار و کارهای لحظه ای خود را در شبکه های اجتماعی، جار می زنیم.

10 بهمن 1398

کامبوج برای فیلمساز استرالیایی 6 سال حبس برید

دادگاهی در کامبوج امروز (آدینه) یک فیلمساز استرالیایی را به اتهام جاسوسی به شش سال حبس محکوم کرد.

6 بهمن 1398

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی فردا، 9 آذر به انتها می رسد

مرکز سنجش آموزش پزشکی بیان کرد داوطلبان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش دستیار تخصصی برای ثبت نام تنها تا فردا نهم آذرماه فرصت دارند.

25 دی 1398

تشکیل بیش از 500 فقره پرونده فروش و کشتار غیرمجاز دام در اماکن عمومی خوزستان

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل دامپزشکی خوزستان از تشکیل بیش از 500 فقره پرونده در مورد فروش و کشتار غیرمجاز دام در اماکن عمومی اطلاع داد.

18 دی 1398

چگونه قهوه را بدون هیچ گونه شیرین کننده ای بنوشیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که بخواهید قهوه خود را بدون هیچ گونه شیرین کننده ای میل کنید. شاید به فکر سلامتی خود هستید یا اینکه نمی خواهید شیرین کننده های مصنوعی بخورید. شاید هم دیابت دارید و پزشکان خوردن هرگونه شکر و قند را ممنوع نموده است. بعضی افراد هم دلایل...

16 دی 1398

تولید سلول های بنیادی شبه کبد و شبه پانکراس در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

خبرنگاران/خراسان رضوی پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی مشهد پیروز به تولید سلول های بنیادین کبد و پانکراس در محیط آزمایشگاهی شدند.

12 دی 1398

نواز شریف برای درمان از کشور خارج می شود

وزیر امور خارجه پاکستان اظهار کرد، این کشور به نواز شریف اجازه خواهد داد پاکستان را برای انجام معالجات پزشکی در انگلیس ترک کند.

10 دی 1398

بازدید رئیس دفتر رئیس جمهور از دو پروژه زیرساختی و توسعه ای در لامرد فارس

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای خود از پروژه های در حال ساخت شهرستان لامرد از پروژه ساخت سالن پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه لامرد بازدید کرد و با توضیحات و گزارش مدیر اجرایی این پروژه در جریان روند ساخت و تکمیل این پروژه زیرساختی قرار گرفت....

6 دی 1398

مقامات نظامی عراق: تظاهرات دیشب کربلا کشته نداشت

فرمانده ستاد عملیات فرات مرکزی گفت که حوادث جنبی اعتراضات مردمی و درگیری های آن بر خلاف ادعای برخی رسانه ها، هیچگونه تلفاتی نداشته است.

26 آذر 1398

وضعیت موسوی پیش از مسابقه معین می گردد، ریسک نمی کنیم

خبرنگاران: پزشک تیم ملی والیبال از کوشش برای مداوای سید محمد موسوی تا شروع مسابقه با ایتالیا اطلاع داد.

11 آذر 1398

هشدار روسیه درباره وضعیت اردوگاه ها و زندان ها در مناطق شمال شرق سوریه

مرکز روسی آشتی نیروهای متخاصم در سوریه نسبت به وضعیت انسانی در اردوگاه هایی با حدود 120 هزار نفر غیرنظامی و امکان فرار تروریست های داعشی از زندان های تحت کنترل شبه نظامیان کرد در مناطق شمال شرق سوریه هشدار داد.

9 آذر 1398

مهم ترین عامل بروز افسردگی و هراس

یک روانشناس گفت: مهم ترین عامل بروز افسردگی، هراس و اضطراب در افراد به دلیل سیر در گذشته و آینده نگری بیش از حد و زندگی نکردن در زمان حال است.

22 آبان 1398

گورستان وال ها، صحراهایی پر از استخوان هایی عظیم الجثه

سایت های فسیلی موجودات دریایی در وسط صحرا شاید در نگاه اول عجیب باشد، اما با بررسی شرایط منطقه در چندین هزار سال قبل وجود این استخوان ها قابل توجیه است.

20 آبان 1398

دریافت تست خون از بازیکنان لیگ رجحان، از فیفا کسب اعتبار می شود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، زهره هراتیان رئیس مرکز ارزیابی های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران درباره حضور خود در مجمع جهانی فیفا، ضمن بیان مطلب فوق گفت: مجمع جهانی فیفا در روزهای 28 و 29 می (7 تا 8 خردادماه) در زوریخ برگزار می شود....

19 آبان 1398

استاد فرشچیان: طراحی ضریح امام حسین (ع) عنایت ویژه خدا بود

یکی از بزرگان علمی مسیحیت در یکی از آثار خود از تابلوی عصرعاشورا نام برده و ضمن انتشار آن، نوشته این تابلو بیش از آنچه نشان می دهد مطالبی برای گفتن دارد. او از عمق تابلو مطالبی نوشته و بعد از آن، این اثر مورد توجه مسیحیت هم نهاده شد.

18 آبان 1398

گردشگری سلامت بسترساز توسعه اقتصادی کشوراست

علیرضا کریم زاده حق در مصاحبه با خبرنگاران اضافه نمود: گردشگری سلامت به عنوان یکی از راههای تحقق رشد و توسعه اقتصادی گیلان است.

11 آبان 1398

دانشگاه آزاد مجوز برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت را ندارد ، تشکیل جلسه ویژه شورای سنجش پذیرش؛ دهم مهرماه

دبیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو گفت: دانشگاه آزاد بدون مجوز اقدام به پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت نموده است و به همین منظور جلسه ویژه شورای سنجش و پذیرش برگزار می گردد.

11 آبان 1398

10 کارگردان برتر تاریخ سینما

خبرنگاران: قبل از هر چیز بگوییم در تاریخ سینما آنقدر کارگردان بزرگ و کاربلد وجود داشته که انتخاب 10 نفر از برترین آن ها کاری بسیار سخت است. به همین اندازه خنده دار است که موفقیت یک فیلم را تنها به کارگردان آن نسبت دهیم، زیرا هر فیلم با مشارکت صد ها نفر ساخته...

10 آبان 1398

تذکر نماینده شاهین شهر به ظریف درباره دانشمند ایرانی زندانی در آمریکا

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر امور خارجه بیان کرد که برای آزادی دانشمند ایرانی که به دلیل نرساندن دارو به وی در زندان های آمریکا در حال نابینا شدن است، کوشش بیشتری کنید.

8 آبان 1398

یک قربانی دیگر پس از سرنوشت فاجعه بار 2 کودک اراکی زیر دست دندانپزشک ناشی، این بار نوبت مانی خردسال رسید

گفت وگوی غم انگیز با مادر مانی که زیر دست یک دکتر دندانپزشک نزدیک بود جانش را از دست بدهد را از نظر می گذرانید.

7 آبان 1398
تعداد: (58)