اخبار صنعت

بیمه رازی برای مرحله پایانی لیگ کشتی از امروز استارت می زند

قهرمان سال گذشته لیگ برتر فرنگی از امروز اردویش را برای شرکت در مرحله پایانی لیگ 97 در تهران شروع خواهد نمود.

10 اسفند 1397

منابع آبی دشت زرندیه؛ قربانی صدور مجوزهای بی رویه بهره برداری

فرماندار زرندیه گفت: کاهش سطح منابع آب زیر زمینی دشت زرندیه تا 200 متر به دلیل صدور مجوزهای بی رویه بهره برداری از چاه هاست که باعث گردیده در وضعیت بحران آب در این منطقه به سر ببریم.

16 بهمن 1397

افزایش فشار به کرباسیان برای قبول وزارت صنعت، امتناع وزیر سابق

به گزارش خبرنگاران، با قطعیت یافتن خداحافظی محمد شریعتمداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرها حکایت از رایزنی جدی مجلسی ها و افراد ذینفوذ در دولت با مسعود کرباسیان، وزیر سابق اقتصاد برای پذیرفتن این مسولیت دارد.

5 بهمن 1397

آخرین جزئیات خسارت سیل استان سمنان اعلام شد، بیشترین بارش درشاهرود

ایرج رئیسان در مصاحبه با خبرنگاران ضمن بیان اینکه جاری شدن سیل عصر و شامگاه چهارشنبه در مناطق شمالی استان سمنان باعث بروز خسارت به برخی باغات و تاسیسات شد، ابراز داشت: بارندگی های پراکنده و رگبار در نقاط مختلف به خصوص نوار شمالی استان به وقوع پیوست که...

21 دی 1397

اصلاح صنعت قطعه سازی با همکاری موسسه فناوری اتریش پیگیری می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، با تأکید بر ضرورت ادامه همکاری خوشه قطعه سازی استان با موسسه فناوری اتریش(AIT)، گفت: صنعت قطعه سازی در استان ما باوجود قدمت چندین ساله امروز نیازمند بازنگری جدی است ازاین رو اصلاح کسب وکارهای...

26 آذر 1397

زنوزی، یک دست و چند هندوانه!

به ماشین سازی، نود ارومیه را نیز باید اضافه نمود.گویا این تیم نیز تحت مالکیت زنوزی اداره می گردد، چون روی پیراهن نود ارومیه هم هواپیمایی آتا تبلیغ گردیده. یعنی زنوزی در دو لیگ، سه تیم را اداره می نماید.

22 آذر 1397

جشنواره ملی پسته در دامغان شروع به کار کرد

حسن زارع زاده در مصاحبه با خبرنگاران در حاشیه مراسم افتتاحیه همایش ملی پسته ایران در دامغان، ضمن اشاره به شروع این همایش اعلام کرد: همایش ملی پسته برای پنجمین بار در دامغان با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و عضو گروه کشاورزی مجلس شورای اسلامی شروع به...

6 آذر 1397

حضور تیموریان در تمرینات ماشین سازی

آندرانیک تیموریان، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در هفته گذشته در تمرینات ماشین سازی شرکت کرد.

3 آذر 1397

کریمی: امیدوارم با راهنمایی کریمی به دوران اوج برگردم، سپیدرود سقوط نمی کند

مدافع - هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد، با راهنمایی علی کریمی در این تیم گیلانی به دوران اوجش بازگردد.

28 آبان 1397

سد نهب طرحی ملی و کارشناسی با مطالعات آبخیزداری است

به گزارش خبرنگاران، حمید پویا در حاشیه افتتاح بزرگترین نیروگاه بادی کشور در منطقه سیاهپوش طارم سفلی در مصاحبه با خبرنگاران به برخی انتقادها در خصوص احداث سد نهب در تاکستان پاسخ داد.

7 آبان 1397

فعالیت 29 اکیپ برای پیشگیری از بروز بیماری تب کریمه کنگو درهمدان

به گزارش خبرنگاران، محمودرضا رسولی پیش از ظهر یکشنبه در نشست خبری بابیان اینکه رسانه ها ظرفیت های خوبی به منظور ایجاد فرهنگ بهداشتی، آموزش، ترویج و اطلاع رسانی داشته و نقش مؤثری در ایجاد امنیت بهداشتی دارند، گفت: عملکرد اصحاب رسانه در زمینه اعتلاء و...

13 مهر 1397

آذربایجانی ها در 120 کشور خارجی حضور دارند

به گزارش خبرنگاران، علی اصغر محمدی در دیدار با شهردار تبریز گفت: هدف از سفر به تبریز سنجش زمینه های لازم برای استفاده از ظرفیت های ایرانیان خارج از کشور برای توسعه این کلانشهر است.

2 مهر 1397

قنبرپور: قرار است جام قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را تا یکشنبه تحویل دهند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر باید بازی مقابل نفت مسجدسلیمان را فراموش نموده و به آبادان و دیدار با صنعت نفت فکر کنیم.

14 شهریور 1397